• info@legal85.com
  • 0 212 215 20 10 pbx
  • Astoria Kempinski Towers A Kule Kat: 22 No:2201
TR EN

Hakkımızda

1985 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde başlayan arkadaşlık, 1 Ocak 2020 tarihi itibariyle Legal85 adı altında ortak bir ofise dönüştü.

Yıllara varan çalışmalarımız sonucunda hazinemizi oluşturan tecrübelerimizi, Legal85 adı altında birleştirmeyi diledik ve bunu gerçekleştirebildik. Ne mutlu bizlere...

Birlikte çalışmanın, birlikte çözüm üretmenin verimliliği ve etkileyiciliği bir yana, 30 yıla varan tecrübeye sahip 14 hukukçunun, toplamda 420 yıl hukuk için harcanmış ömürlerinde biriktirdikleri tecrübelerinin süzgecinden geçirerek olayları irdelemesinin verdiği haz ve ortaya çıkardığı sonuçlar anlatılamaz, ancak yaşanır.

Bu bilinç ve birlik içinde gerek ülkemiz vatandaşlarına gerekse yabancılara profesyonel danışmanlık hizmeti sağlamak en önemli amacımızdır.

Bizler Legal85 kurucuları olarak, biriktirdiğimiz tecrübelerimizi bir araya getirmek, kurumsallaşmak, güçlerimizi birleştirmek ve birikimlerimizi hem ülkemizin hem de ardımızdan gelen gençlerimizin yararlanmasına sunmak olduğuna inanmaktayız.

Legal85, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmektedir. 30 yıla varan tecrübeleriyle, serbest olarak çalışan 14 Hukukçuyu, gerek ülkemiz vatandaşlarına gerekse yabancılara profesyonel anlamda danışmanlık hizmeti sunmak için tek bir çatı toplayıp bir güç birliği oluşturmaktadır.

Bizler birliğin; güç, bereket, sevgi, saygı, umut, istikrar, disiplin ve kontrol olduğuna inanıyoruz.

Legal85, tecrübeli ve dinamik kadrosuyla, geniş faaliyet alanlarına sahip bir oluşumdur. Bununla birlikte, ekip ruhunu önemsediği için Türkiye’de ve yurt dışında faaliyet gösteren gerçek ve tüzel kişilerle dayanışma kapsamında birlikte çalışmalar yapmayı da çok değerli bulmaktadır.

Bizler; “Ben değil Biz” demeye karar verdik.

27.07.2019 günü ektiğimiz tohum, filiz verdi ve kendisini gösterdi.

Ülkemize ve tüm insanlara faydalı olması dileklerimizle

Legal85'in 14 Kurucu Ortağı