• info@legal85.com
  • 0 212 215 20 10 pbx
  • Astoria Kempinski Towers A Kule Kat: 22 No:2201

Hakkımızda

1985 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde başlayan arkadaşlık, 1 Ocak 2020 tarihi itibariyle Legal85 adı altında ortak bir ofise dönüştü.

Yıllara varan çalışmalarımız sonucunda hazinemizi oluşturan tecrübelerimizi, Legal85 adı altında birleştirmeyi diledik ve bunu gerçekleştirebildik. Ne mutlu bizlere...

Birlikte çalışmanın, birlikte çözüm üretmenin verimliliği ve etkileyiciliği bir yana, 30 yıla varan tecrübeye sahip 14 hukukçunun, toplamda 420 yıl hukuk için harcanmış ömürlerinde biriktirdikleri tecrübelerinin süzgecinden geçirerek olayları irdelemesinin verdiği haz ve ortaya çıkardığı sonuçlar anlatılamaz, ancak yaşanır.

Bu bilinç ve birlik içinde gerek ülkemiz vatandaşlarına gerekse yabancılara uzman olduğumuz alanlarda hukuki destek vermek, profesyonel hukuk hizmeti sağlamak en önemli amacımızdır.

Bizler Legal85 kurucuları olarak seçeneğin, biriktirdiğimiz tecrübelerimizi bir araya getirmek, kurumsallaşmak güçlerimizi birleştirmek ve birikimlerimizi hem ülkemizin hem de ardımızdan gelen gençlerimizin yararlanmasına sunmak olduğuna inanmaktayız.

Legal85, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmektedir. 30 yıla varan tecrübeleriyle, serbest olarak çalışan 14 Hukukçuyu, Hukuk Bürosu’nu tek bir çatı, tek bir büroda bir araya getirerek bir güç birliği oluşturmaktadır.

Bizler birliğin; güç, bereket, sevgi, saygı, umut, istikrar, disiplin ve kontrol olduğuna inanıyoruz.

Legal85, tecrübeli ve dinamik kadrosuyla, geniş faaliyet alanları ve dava çeşitliliği ile müvekkillerinin haklarını koruma ve her türlü hukuki çalışmayı gerçekleştirme kapasitesine sahip bir oluşumdur. Bununla birlikte, ekip ruhunu önemsediği için Türkiye’de faaliyet gösteren diğer meslektaşlarımızla mesleki dayanışma kapsamında birlikte çalışmalar yapmayı da çok değerli bulmaktadır.

Bizler; “Ben değil Biz” demeye karar verdik.

27.07.2019 günü ektiğimiz tohum, filiz verdi ve kendisini gösterdi.

Ülkemize ve tüm insanlara faydalı olması dileklerimizle

Legal85'in 14 Kurucu Ortağı