• info@legal85.com
  • 0 212 215 20 10 pbx
  • Astoria Kempinski Towers A Kule Kat: 22 No:2201
TR EN

Özel Projeler

Özel Projeler departmanımız değişen çağa ayak uyduran, kuralları değiştiren teknolojik ürünler geliştiren ve yenilikçi iş modelleri olan müvekkillerimize hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bilişim ve telekomünikasyon ürünlerinin ve hizmetlerinin kullanılması neredeyse tüm piyasa için ihtiyaç haline gelmiştir. Özel projeler ekibimiz müvekkillerimize alanında öncü hale gelmelerine yardımcı olmak üzere birçok alanda güncel ve pratiğe dayalı hukuki çözümler sunmaktadır.

Telekomünikasyon, konvansiyonel medya, yeni medya, e-ticaret, paylaşımlı servisler, ödeme hizmetleri, kişisel verilerin korunması ve veri güvenliği, borç yönetimi, KVKK uyumlu hale getime gibi köklü hukuki uzmanlık alanlarımızın yanı sıra, en güncel teknolojik gelişmeler üzerine ve henüz yerleşik bir hukuki uygulaması olmayan hukuki konularda da tam kapsamlı danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Bu kapsamda ulusal ve uluslararası alandaki müvekkil şirketlere, belirli zaman dilimi ile sınırlı olmak üzere, proje bazlı işlerinde de birlikte çözüm üretmekteyiz.