• info@legal85.com
  • 0 212 215 20 10 pbx
  • Astoria Kempinski Towers A Kule Kat: 22 No:2201
TR EN

Enerji, Madencilik ve Altyapı Hukuku

Legal 85 Hukuk Müşavirliği Komitesi olarak bünyemizde enerji, madencilik, altyapı, kamu-özel işbirlikleri, Yap-İşlet-Devret işlemleri ile özelleştirme projelerine yönelik işlemler üzerinde çalışmaktayız ve müvekkillerimize, ihale aşamasından sözleşme müzakerelerine ve nihai uygulamaya kadar projenin her aşamasında resmi kurumlarla olan ilişkilerinde yardımcı olmaktayız.

Enerji hukuku alanında, enerji projelerinin ve şirketlerinin satın alınması için sözleşmelerin hazırlanması, proje geliştirme, lisans ve ruhsat temini, enerji projeleri ve bu projelerde EPDK mevzuatından kaynaklanabilecek sorunlar üzerinde çalışmaktayız.

Madencilik sektöründe faaliyet gösteren firmalara izin ve ruhsatlar konusunda hukuki destek sağlamaktayız, müvekkil şirketlerin faaliyetleri doğrultusunda ticari işlem ve sözleşmeler konularında destek sunmaktayız.

İnşaat ve alt yapı hukuku alanlarında inşaat ve altyapı firmalarına sözleşmelerin hazırlanması, müzakeresi, yürütülmesi, sonlandırılması ve uyuşmazlıkların çözümü konusunda hukuki müşavirlik hizmetleri vermekteyiz.