• info@legal85.com
  • 0 212 215 20 10 pbx
  • Astoria Kempinski Towers A Kule Kat: 22 No:2201
TR EN

LEBRİZ KEÇECİ GÜZELBEY

Kurucu Ortak
Yönetim Kurulu Başkanı
 

1968 İstanbul doğumludur.

1985 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde hukuk eğitimine başlamıştır.

1991 yılında Gaziantep Şahinbey Belediyesi Hukuk İşleri Müdürü olarak mesleki kariyerine adım atmıştır.

Göreve başladığı süreden beri avukatlık ve müdürlük görevini beraber yürüttükten sonra 2007 yılında Belediye Başkan Yardımcısı olarak atanmıştır.

2010 yılında diğer bir Merkez Belediyesi olan Şehitkamil Belediye Başkanlığı’na geçmiştir.

Yıllarca Belediye Encümen Başkanlığı, İhale Komisyon Başkanlığı, Toplu İş Sözleşmesi Heyet Başkanlığı, İş Sağlığı ve İşgüvenliği Komisyon Başkanlığı ile İş Sağlığı ve İşgüvenliği İşveren Temsilciliği, İşyeri Açma ve Çalıştırma Ruhsatlarının verilmesinde Belediye Başkanlığı Yetkilisi görevlerini ifa etmiş olup, Belediye Başkan Yardımcılığı görevi yanında Belediye Hukuk İşleri Müdürlüğü ve Teftiş Kurulu Başkanlığı görevlerine vekalet etmiştir. 

Valilik tarafından yapılan görevlendirmelerle birçok defa muhakkiklik ve müfettişlik görevlerini icra etmiştir. Belediye mevzuatı, İmar mevzuatı, İş hukuku ve Sendika-Toplu iş Sözleşmeleri mevzuatı, İşyeri Açma ve Çalıştırma Mevzuatı, İdare Hukuku mevzuatı uzmanlık alanları olup yıllarca bürokrat olarak memleketine hizmet etmiştir.

Gaziantep'te 20 yılı aşkın bir süredir sosyal sorumluluk alanındaki birçok sivil toplum kuruluşunda aktif olarak yer almaktadır ve ISO 9001-2000, ISO 14000 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı dahil olmak üzere birçok AB projesinde “Proje Yöneticisi” olarak görev yapmıştır. 

27001 Bilgi Güvenliği Sistemi, SA 8000 Sosyal Sorumluluk Sistemi, Kalite Yönetim Temsilcilerinin yönetim görevini yerine getirmiş ve TSE İç Denetçi belgesine sahiptir.

Bağımsız savunuculuk alanındaki deneyimlerini uygulamak için 2020 yılında bürokratlıktan emekli olarak LEGAL85 oluşumuna katılmıştır.