• info@legal85.com
  • 0 212 215 20 10 pbx
  • Astoria Kempinski Towers A Kule Kat: 22 No:2201
TR EN

LARA KÖKSAL

Avukat
Dava ve İcra Komitesi
 

Avukat Lara Köksal, Özdemir Sabancı Emirgan Anadolu Lisesi, İstanbul Kültür Üniversitesi (2012-2016) Hukuk Fakültesi mezunudur. Halen Anadolu Üniversitesi'nde Sosyoloji bölümü öğrencisidir (2017-2021).  Avukatlar Sendikası Disiplin Kurulu asıl üyesidir.

2017 yılından bu yana başta Aile Hukuku olmak üzere Ceza Hukuku, Tazminat Hukuku, Hukuk ve Ceza Usul Hukuku, Sağlık hukuku alanlarında çalışmaktadır.

Hukukçular için Stratejik Müzakere, Tüketici Hukuku 2019 Sertifikalı Eğitim Programı, Ceza Muhakemesi Kanunu Meslek İçi Eğitim Semineri, Yargıtay Kararları Işığında Güncel Medeni Hukuk Problemleri Sempozyumu, Profesyonel Hukuk Programları Eğitimi Sertifika Programı, Hayvan Hakları 4. Eğitim Destek Programı, Yargıtay Kararları Işığında Kira Hukukunda Güncel Gelişmeler, Çapraz Sorgu Eğitim Programı, Aile Hukuku Güncel Yargıtay Kararları, İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi, Kadın ve Kadın Hakları Paneli, Tıp ve Hukuk Sempozyumu, Çocuk Hakları Sempozyumu, Ceza hukuku açısından kişisel verilerin korunması sempozyumu gibi çok sayıda mesleki etkinliğe katılım göstermiştir.

Legal85 bünyesine katılan Avukat Lara Köksal, İngilizce bilmektedir.